vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50,26%
Juraj Blanár Smer-SD
26,56%
Marián Murín NEKA
12,50%
Peter Sagan ĽSNS
4,17%
Anton Martvoň NEKA
3,65%
Peter Cibulka NEKA
1,04%
Ján Mikolaj SNS
1,04%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,78%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

38,02
%
2017 1. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,02%
2013 1. kolo 18,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
155 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
147 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
144 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
105 hlasov
5
Slavomír Šuch, SMER-SD
101 hlasov
6
Tatiana Červeňová, SMER-SD
99 hlasov
7
Tomáš Zanovit, NEKA
96 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
89 hlasov
9
Branislav Zacharides, NEKA
84 hlasov
10
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
65 hlasov
12
Marek Straka, SMER-SD
63 hlasov
13
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
14
Jaroslav Brzák, NEKA
59 hlasov
15
Martin Hudec, SNS
57 hlasov
16
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
17
Zdenko Kozák, SNS
51 hlasov
18
Marcel Maťovčík, NEKA
50 hlasov
19
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
20
Marián Krivuš, NEKA
48 hlasov
21
Patrik Antal, NEKA
45 hlasov
22
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
23
Stanislav Rohoň, NEKA
42 hlasov
24
Katarína Tomášová, SMER-SD
42 hlasov
25
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
26
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
27
Štefan Balošák, SMER-SD
38 hlasov
28
Miroslav Mazúr, NEKA
37 hlasov
29
Milan Horňák, NEKA
37 hlasov
30
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
31
Pavol Zemko, NEKA
32 hlasov
32
Marián Fedor, SMER-SD
30 hlasov
33
Jozef Petráš, SMER-SD
29 hlasov
34
Róbert Ivaška, SMER-SD
29 hlasov
35
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
36
Martin Čanády, SNS
17 hlasov
37
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
38
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
39
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
40
Eva Milučká, SNS
15 hlasov
41
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
42
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
43
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
44
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
45
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
11 hlasov
46
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
47
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
10 hlasov
48
Dana Šinálová, SNS
10 hlasov
49
Ivan Gondáš, SNS
9 hlasov
50
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
8 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
52
Alexander Velitš, VZDOR
5 hlasov
53
Marek Veverica, DOMA DOBRE
4 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD
3 hlasov