vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
61,35%
Tibor Mikuš NEKA
36,81%
Konrád Rigó Most-Híd
1,23%
Márius Novák NP
0,61%
József Berényi SMK
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

25,19
%
2017 1. kolo
20,96
%
2013 2. kolo
14,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,19%
2013 2. kolo 20,96%
2013 1. kolo 14,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
3
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
6
Matej Lančarič, NEKA
33 hlasov
7
Jaroslav Cehlárik, NEKA
30 hlasov
8
Vladimír Púčik, SMER-SD
29 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
10
Marek Neštický, NEKA
25 hlasov
11
Karol Zachar, SMER-SD
24 hlasov
12
Tibor Pekarčík, NEKA
23 hlasov
13
Martin Uhlík, NEKA
22 hlasov
14
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
17
Július Zemko, SMER-SD
20 hlasov
18
Peter Sloboda, NEKA
20 hlasov
19
Marián Galbavý, NEKA
19 hlasov
20
Šimon Štefunko, NEKA
19 hlasov
21
Augustín Hambálek, SMER-SD
19 hlasov
22
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
18 hlasov
23
Jozef Klokner, NEKA
17 hlasov
24
Štefan Krištofík, SMER-SD
16 hlasov
25
Norbert Halász, NEKA
15 hlasov
26
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
28
Ľubomír Antal, SMER-SD
14 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
13 hlasov
30
Valburga Lobotková, SMER-SD
12 hlasov
31
Bystrík Stanko, NEKA
12 hlasov
32
Marta Gubrická, SMER-SD
11 hlasov
33
Martin Ostrovský, SNS
11 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
38
Juraj Novota, NEKA
10 hlasov
39
Peter Haščík, NEKA
9 hlasov
40
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
41
Zuzana Frišová, DOST
8 hlasov
42
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
43
Jozef Pobiecký, NEKA
8 hlasov
44
Marcel Behro, NEKA
8 hlasov
45
Peter Chmela, NEKA
6 hlasov
46
Jaroslav Jánoš, NEKA
6 hlasov
47
Elena Kátlovská, NEKA
6 hlasov
48
Vladimír Kozmál, SNS
6 hlasov
49
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
50
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
51
Juraj Janček, DOMA DOBRE
5 hlasov
52
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
4 hlasov
53
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasov
54
Jozef Koricina, NEKA
4 hlasov
55
Peter Sita, NEKA
4 hlasov
56
Peter Bartovič, MOST - HÍD
4 hlasov
57
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
58
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasov
59
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
60
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
61
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
62
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
65
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
66
Jakub Mišek, NEKA
1 hlasov
67
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
68
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
69
Anna Šimončičová, SNS