Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,62%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,51%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,70%
Róbert Bačinský NEKA
2,47%
Rudolf Botka NP
1,23%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,23%
Jarmila Tkáčová SNS
1,23%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
36 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
30 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
7
Michal Rečka, SMER-SD
16 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
12 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
11 hlasov
13
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
15
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
16
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
17
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
20
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
22
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
5 hlasov
24
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
28
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
30
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
31
Peter Seman, KSS
2 hlasov
32
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
33
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
35
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
36
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
37
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
38
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Július Begala, NEKA
1 hlasov
43
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
45
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
48
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
52
László Köteles, SMK-MKP
53
Rudolf Varga, VZDOR
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
55
Gabriel Böhm, NEKA
56
Ján Horváth, NEKA
57
Alexander Képes, SMK-MKP
58
Augustín Köteles, NAJ
59
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
60
Elena Fialková, MOST - HÍD
61
Mária Dulovičová, NEKA
62
Tibor Bráz, NEKA
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

36,00
%
2017 1. kolo
38,28
%
2013 2. kolo
32,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,00%
2013 2. kolo 38,28%
2013 1. kolo 32,88%