vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45,30%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,23%
Róbert Bačinský NEKA
5,52%
Jarmila Tkáčová SNS
3,87%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,21%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,66%
Oliver Petrík JĽSS
1,10%
Vladislav Stanko NEKA
1,10%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,01
%
2017 1. kolo
12,45
%
2013 2. kolo
18,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,01%
2013 2. kolo 12,45%
2013 1. kolo 18,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Derevjaník, SMER-SD
53 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
52 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
50 hlasov
4
Vojtech Farkaš, NEKA
49 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
42 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
34 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
9
Ondrej Bernát, SMER-SD
32 hlasov
10
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
11
Slavomír Horváth, SNS
28 hlasov
12
Monika Gergelová, SNS
26 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
15
Erika Zámboriová, ŠKV
24 hlasov
16
Mária Dulovičová, NEKA
18 hlasov
17
Martina Dutková, NEKA
17 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
19
Slavomír Borovský, DS
15 hlasov
20
Gabriel Böhm, NEKA
15 hlasov
21
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
14 hlasov
23
Radoslav Hodor, NEKA
14 hlasov
24
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
25
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
27
Anetta Strýčková, NEKA
12 hlasov
28
Július Beluscsák, NEKA
11 hlasov
29
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
30
Roland Szabó, SMER-SD
10 hlasov
31
Peter Seman, KSS
9 hlasov
32
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
33
Július Begala, NEKA
8 hlasov
34
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
7 hlasov
35
Tomáš Suchý, ŠANCA
7 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
37
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
38
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
39
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
40
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
41
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
43
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
44
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
45
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
46
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
47
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
48
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
49
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
50
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
51
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
52
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
54
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
56
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
58
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
62
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
64
Anton Király, SMK-MKP
65
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD