vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
62,39%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,72%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,11%
Róbert Bačinský NEKA
2,70%
Jarmila Tkáčová SNS
2,03%
Jaroslav Džunko NEKA
0,61%
Adam Šepetka NAJ
0,37%
Oliver Petrík JĽSS
0,35%
Lukáš Sisák KSS
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Ján Struk SMS
0,30%
Jozef Bobík NEKA
0,18%
Jozef Červenák RIS
0,16%
Rudolf Botka NP
0,10%

Volebná účasť

35,09
%
2017 1. kolo
20,64
%
2013 2. kolo
19,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,09%
2013 2. kolo 20,64%
2013 1. kolo 19,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Petrovčik, NEKA
1687 hlasov
2
Ľubomír Grega, NEKA
1674 hlasov
3
Jaroslav Polaček, NEKA
1510 hlasov
4
Ľubica Blaškovičová, NEKA
1379 hlasov
5
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1236 hlasov
6
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1022 hlasov
7
Michal Djordjevič, NEKA
990 hlasov
8
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
949 hlasov
9
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
844 hlasov
10
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
835 hlasov
11
Jozef Burian, SMER-SD
613 hlasov
12
Marián Gaj, ŠKV
603 hlasov
13
Miloš Ihnát, NEKA
588 hlasov
14
Pavol Mutafov, SMER-SD
538 hlasov
15
Tibor Mátyás, ŠKV
503 hlasov
16
Dagmar Kažimírová, NEKA
458 hlasov
17
Miroslav Špak, NEKA
453 hlasov
18
Robert Roland, DS
431 hlasov
19
Ján Bartko, NEKA
429 hlasov
20
Andreja Takáčová, NEKA
421 hlasov
21
Zuzana Slivenská, NEKA
415 hlasov
22
Cyril Betuš, ŠKV
410 hlasov
23
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
370 hlasov
24
Igor Babják, NEKA
363 hlasov
25
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
357 hlasov
26
Zdeňka Olejárová, NEKA
351 hlasov
27
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
329 hlasov
28
Peter Beňo, MOST - HÍD
319 hlasov
29
Jozef Filipko, SMK-MKP
319 hlasov
30
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
313 hlasov
31
Peter Slávik, ŠKV
302 hlasov
32
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
302 hlasov
33
Zuzana Demjanová, OKS
302 hlasov
34
Tomáš Kišiday, NEKA
291 hlasov
35
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
280 hlasov
36
Jozef Molnár, NEKA
277 hlasov
37
Peter Bajus, DS
250 hlasov
38
Iveta Kohanová, KSS
241 hlasov
39
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
234 hlasov
40
Emil Petrvalský, ŠKV
226 hlasov
41
Štefan Bereš, NEKA
195 hlasov
42
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
157 hlasov
43
Pavol Novotný, VZDOR
131 hlasov
44
Jozef Kmeťko, NAJ
122 hlasov
45
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
117 hlasov
46
Lukáš Novák, DS
116 hlasov
47
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
114 hlasov
48
Adam Šepetka, NAJ
98 hlasov
49
Adriana Pištejová, ŠANCA
98 hlasov
50
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
95 hlasov
51
Vlastimil Eštvan, SNS
66 hlasov
52
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
58 hlasov