vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
63,90%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
20,79%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,66%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,54%
Róbert Bačinský NEKA
2,73%
Jarmila Tkáčová SNS
2,45%
Adam Šepetka NAJ
0,75%
Jaroslav Džunko NEKA
0,48%
Lukáš Sisák KSS
0,48%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Oliver Petrík JĽSS
0,27%
Jozef Červenák RIS
0,20%
Ján Struk SMS
0,20%
Jozef Bobík NEKA
0,18%
Rudolf Botka NP
0,04%

Volebná účasť

33,10
%
2017 1. kolo
18,79
%
2013 2. kolo
18,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,1%
2013 2. kolo 18,79%
2013 1. kolo 18,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Polaček, NEKA
1907 hlasov
2
Igor Petrovčik, NEKA
1231 hlasov
3
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1153 hlasov
4
Marián Gaj, ŠKV
1028 hlasov
5
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1000 hlasov
6
Ľubica Blaškovičová, NEKA
799 hlasov
7
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
790 hlasov
8
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
788 hlasov
9
Andreja Takáčová, NEKA
770 hlasov
10
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
613 hlasov
11
Jozef Burian, SMER-SD
577 hlasov
12
Ľubomír Grega, NEKA
561 hlasov
13
Igor Babják, NEKA
487 hlasov
14
Ján Bartko, NEKA
475 hlasov
15
Miloš Ihnát, NEKA
473 hlasov
16
Pavol Mutafov, SMER-SD
471 hlasov
17
Dagmar Kažimírová, NEKA
467 hlasov
18
Miroslav Špak, NEKA
418 hlasov
19
Tomáš Kišiday, NEKA
384 hlasov
20
Zuzana Slivenská, NEKA
380 hlasov
21
Jozef Filipko, SMK-MKP
365 hlasov
22
Michal Djordjevič, NEKA
354 hlasov
23
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
344 hlasov
24
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
343 hlasov
25
Zdeňka Olejárová, NEKA
335 hlasov
26
Cyril Betuš, ŠKV
328 hlasov
27
Peter Slávik, ŠKV
319 hlasov
28
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
295 hlasov
29
Tibor Mátyás, ŠKV
269 hlasov
30
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
265 hlasov
31
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
262 hlasov
32
Jozef Molnár, NEKA
254 hlasov
33
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
225 hlasov
34
Robert Roland, DS
224 hlasov
35
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
212 hlasov
36
Emil Petrvalský, ŠKV
209 hlasov
37
Lukáš Novák, DS
180 hlasov
38
Zuzana Demjanová, OKS
173 hlasov
39
Štefan Bereš, NEKA
164 hlasov
40
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
163 hlasov
41
Iveta Kohanová, KSS
149 hlasov
42
Peter Bajus, DS
146 hlasov
43
Peter Beňo, MOST - HÍD
144 hlasov
44
Adam Šepetka, NAJ
117 hlasov
45
Pavol Novotný, VZDOR
107 hlasov
46
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
95 hlasov
47
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
91 hlasov
48
Adriana Pištejová, ŠANCA
82 hlasov
49
Jozef Kmeťko, NAJ
68 hlasov
50
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
65 hlasov
51
Vlastimil Eštvan, SNS
64 hlasov
52
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46 hlasov