vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,78%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,63%
Róbert Bačinský NEKA
4,93%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,48%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,69%
Jarmila Tkáčová SNS
2,69%
Jozef Bobík NEKA
0,45%
Rudolf Botka NP
0,45%
Lukáš Sisák KSS
0,45%
Vladislav Stanko NEKA
0,45%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

38,52
%
2017 1. kolo
20,22
%
2013 2. kolo
17,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,52%
2013 2. kolo 20,22%
2013 1. kolo 17,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Krištof, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
2
Renáta Lenártová, SMER-SD
63 hlasov
3
Vladimír Saxa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Martin Boldižár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
5
Ivo Grobauer, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Adriana Čurajová, NEKA
32 hlasov
7
Lenka Kovačevičová, NEKA
32 hlasov
8
Ľubica Fečková, NEKA
28 hlasov
9
Jaroslav Kaifer, SMER-SD
28 hlasov
10
Róbert Schwarcz, NEKA
27 hlasov
11
Anna Jenčová, NEKA
27 hlasov
12
Tibor Bacsó, ŠKV
26 hlasov
13
Jaroslav Hlinka, NEKA
24 hlasov
14
Ondrej Vilner, MOST - HÍD
21 hlasov
15
Renáta Šramková, SMER-SD
19 hlasov
16
Jaroslav Olejár, DS
17 hlasov
17
Ľubomír Demský, MOST - HÍD
16 hlasov
18
Michal Jurko, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Jarmila Tkáčová, SNS
12 hlasov
20
Jaroslav Džunko, NEKA
12 hlasov
21
Richard Rosival, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
22
Juraj Tobák, ŠANCA
9 hlasov
23
Anton Čekan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Mária Semanová, NEKA
8 hlasov
25
Monika Čekanová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Daniel Rišian, MOST - HÍD
5 hlasov
27
Margita Kočišková, DS
5 hlasov
28
Lukáš Sisák, KSS
4 hlasov
29
Viktória Kozelová, ŠANCA
4 hlasov
30
Ján Bučko, KSS
4 hlasov
31
Erich Blanár, ŠANCA
4 hlasov
32
Peter Brugoš, KSS
4 hlasov
33
Štefan Glaubic, SZS
4 hlasov
34
Karol Ištván, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Eva Fábiánová, SMK-MKP
2 hlasov
36
Tibor Ferko, NAJ