vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68,53%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
16,08%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,20%
Róbert Bačinský NEKA
3,15%
Jarmila Tkáčová SNS
2,10%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,40%
Vladislav Stanko NEKA
1,40%
Oliver Petrík JĽSS
0,70%
Lukáš Sisák KSS
0,70%
Ján Struk SMS
0,70%
Jozef Bobík NEKA
0,35%
Rudolf Botka NP
0,35%
Adam Šepetka NAJ
0,35%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA

Volebná účasť

28,34
%
2017 1. kolo
16,93
%
2013 2. kolo
11,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,34%
2013 2. kolo 16,93%
2013 1. kolo 11,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
2
Jaroslav Polaček, NEKA
65 hlasov
3
Ľubomír Grega, NEKA
62 hlasov
4
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
5
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
6
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
7
Igor Petrovčik, NEKA
38 hlasov
8
Igor Babják, NEKA
37 hlasov
9
Tibor Mátyás, ŠKV
37 hlasov
10
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
11
Miloš Ihnát, NEKA
33 hlasov
12
Andreja Takáčová, NEKA
32 hlasov
13
Michal Djordjevič, NEKA
28 hlasov
14
Zdeňka Olejárová, NEKA
28 hlasov
15
Marián Gaj, ŠKV
27 hlasov
16
Ľubica Blaškovičová, NEKA
27 hlasov
17
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
25 hlasov
18
Miroslav Špak, NEKA
20 hlasov
19
Peter Slávik, ŠKV
18 hlasov
20
Jozef Molnár, NEKA
17 hlasov
21
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
22
Dagmar Kažimírová, NEKA
17 hlasov
23
Jozef Burian, SMER-SD
16 hlasov
24
Jozef Filipko, SMK-MKP
16 hlasov
25
Pavol Mutafov, SMER-SD
16 hlasov
26
Zuzana Slivenská, NEKA
16 hlasov
27
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
15 hlasov
28
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
29
Zuzana Demjanová, OKS
15 hlasov
30
Štefan Bereš, NEKA
15 hlasov
31
Ján Bartko, NEKA
14 hlasov
32
Cyril Betuš, ŠKV
13 hlasov
33
Tomáš Kišiday, NEKA
12 hlasov
34
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
35
Peter Bajus, DS
11 hlasov
36
Emil Petrvalský, ŠKV
10 hlasov
37
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
9 hlasov
38
Pavol Novotný, VZDOR
9 hlasov
39
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
40
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Robert Roland, DS
7 hlasov
42
Adam Šepetka, NAJ
6 hlasov
43
Lukáš Novák, DS
6 hlasov
44
Adriana Pištejová, ŠANCA
6 hlasov
45
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
5 hlasov
46
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
47
Jozef Kmeťko, NAJ
4 hlasov
48
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
49
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
50
Peter Beňo, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Vlastimil Eštvan, SNS
2 hlasov
52
Iveta Kohanová, KSS
2 hlasov