vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
51,67%
Petra Hajšelová Sme rodina
13,88%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
12,92%
Štefan Škultéty NEKA
12,44%
Igor Valko NP
4,78%
Nora Pániková SZS
2,39%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,91%

Volebná účasť

25,17
%
2017 1. kolo
18,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,17%
2013 1. kolo 18,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
2
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Vojtech Čičmanec, NEKA
46 hlasov
4
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
5
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
35 hlasov
6
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
7
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
8
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
9
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
10
Branislav Gigac, NEKA
30 hlasov
11
Viera Beňová, NEKA
28 hlasov
12
Mária Šramková, NEKA
26 hlasov
13
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
14
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
15
Tomáš Kozák, NEKA
24 hlasov
16
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
17
Ladislav Procházka, NEKA
23 hlasov
18
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
19
Jana Matiašková, NEKA
22 hlasov
20
Tomáš Tines, NEKA
22 hlasov
21
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
22
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
23
Martin Drozd, NEKA
21 hlasov
24
Michal Ďureje, NEKA
21 hlasov
25
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
26
Dušan Ďuriš, NEKA
20 hlasov
27
Martin Šujan, NEKA
18 hlasov
28
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Miroslav Dzina, NEKA
18 hlasov
30
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
31
Pavol Caňo, NEKA
17 hlasov
32
Anton Vrecko, NEKA
17 hlasov
33
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
34
Alojz Vlčko, NEKA
16 hlasov
35
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
36
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
37
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
38
Viera Hurtišová, KSS
16 hlasov
39
Tomáš Grešner, NEKA
16 hlasov
40
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
41
Andrej Kmotorka, NEKA
15 hlasov
42
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
43
Jozef Otto, NEKA
14 hlasov
44
Jozef Franek, NEKA
14 hlasov
45
Tibor Čičmanec, NEKA
14 hlasov
46
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
47
Miroslav Rajčo, NEKA
13 hlasov
48
Branislav Krpelan, NEKA
13 hlasov
49
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
50
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
51
Ingrid Majdová, KSS
10 hlasov
52
Ján Madžo, DOMA DOBRE
10 hlasov
53
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
54
Eduard Prilinský, NEKA
10 hlasov
55
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
56
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
57
Ľubomír Dzurák, NEKA
9 hlasov
58
Marián Mittaš, KSS
8 hlasov
59
Igor Sojka, KSS
8 hlasov
60
Martin Uríček, NEKA
7 hlasov
61
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
7 hlasov
62
Karol Herceg, KSS
6 hlasov
63
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
64
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
65
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
67
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
68
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA