vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
50,27%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,24%
Marián Murín NEKA
7,65%
Peter Sagan ĽSNS
5,74%
Anton Martvoň NEKA
1,09%
Ján Mikolaj SNS
1,09%
Peter Cibulka NEKA
0,82%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,82%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,27%

Volebná účasť

22,25
%
2017 1. kolo
13,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,25%
2013 1. kolo 13,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Marec, NEKA
159 hlasov
2
Anton Varecha, SMER-SD
131 hlasov
3
Ľubomír Golis, SNS
131 hlasov
4
Martin Pavlík, NEKA
113 hlasov
5
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
92 hlasov
6
Ján Podmanický, SMER-SD
85 hlasov
7
Martin Birka, NEKA
85 hlasov
8
Štefan Kompánek, NEKA
80 hlasov
9
Eleonóra Nekorancová, NEKA
68 hlasov
10
Vladimír Malík, NaS - ns
65 hlasov
11
Jaroslav Velička, NEKA
60 hlasov
12
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
13
Milan Gura, SMER-SD
52 hlasov
14
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
15
Anton Heglas, NEKA
49 hlasov
16
Jozef Grapa, SMER-SD
47 hlasov
17
Martin Šenfeld, NEKA
43 hlasov
18
Milan Pišček, SNS
42 hlasov
19
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
20
Andrea Šimurdová, NEKA
27 hlasov
21
Jozef Cech, SMER-SD
27 hlasov
22
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
23
Rastislav Gajdoš, KSS
23 hlasov
24
František Kučák, SMER-SD
22 hlasov
25
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
26
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
27
Renáta Majchráková, NEKA
18 hlasov
28
Juraj Hlavatý, SMER-SD
17 hlasov
29
Peter Strapáč, NEKA
17 hlasov
30
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
31
Slavomír Kupka, SNS
16 hlasov
32
Marcel Šulo, NEKA
15 hlasov
33
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
34
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
35
Jozef Kajánek, KSS
14 hlasov
36
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
37
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
39
Jozef Balačin, NEKA
10 hlasov
40
Peter Kurňava, NEKA
10 hlasov
41
Marta Cyprichová, ŠANCA
9 hlasov
42
Michal Balačin, NEKA
7 hlasov
43
Dana Jantulíková, NEKA
7 hlasov
44
David Kulla, NEKA
7 hlasov
45
Iveta Špaldoňová, SZS
4 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
47
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov