vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
41,58%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,64%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,83%
Jarmila Tkáčová SNS
1,98%
Róbert Bačinský NEKA
0,99%
Jozef Červenák RIS
0,99%
Jaroslav Džunko NEKA
0,99%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,99%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,62
%
2017 1. kolo
18,67
%
2013 2. kolo
33,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,62%
2013 2. kolo 18,67%
2013 1. kolo 33,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Beluscsák, NEKA
71 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
63 hlasov
3
Alexander Képes, SMK-MKP
55 hlasov
4
Tamás Iván, SMK-MKP
39 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
37 hlasov
6
Gábor Szalay, SMK-MKP
35 hlasov
7
László Köteles, SMK-MKP
33 hlasov
8
Mária Lacková, NEKA
31 hlasov
9
Július Pelegrin, NEKA
25 hlasov
10
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
11
Július Begala, NEKA
24 hlasov
12
Csaba Simkó, SMK-MKP
22 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD
19 hlasov
14
István Zachariaš, SMK-MKP
19 hlasov
15
Anton Király, SMK-MKP
17 hlasov
16
Slavomír Borovský, DS
15 hlasov
17
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
18
Roland Szabó, SMER-SD
8 hlasov
19
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
20
Monika Gergelová, SNS
5 hlasov
21
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
22
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
23
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
24
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
25
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
29
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
30
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
31
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
32
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
35
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
36
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
37
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
39
Radoslav Hodor, NEKA
2 hlasov
40
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
43
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
44
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
45
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
46
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
47
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
48
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
50
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
51
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
52
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
54
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
56
Anetta Strýčková, NEKA
57
Martina Dutková, NEKA
58
Slavomír Horváth, SNS
59
Jozef Hric, KSS
60
Ján Serbin, NEKA
61
Peter Seman, KSS
62
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
63
Pavol Lehotský, NEKA
64
Ivan Hriczko, ŠKV
65
Ervín Kompuš, NAJ
66
Vlastimil Lakatoš, NEKA