vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
65,45%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,91%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,99%
Róbert Bačinský NEKA
1,33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,00%
Oliver Petrík JĽSS
1,00%
Lukáš Sisák KSS
1,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,66%
Jarmila Tkáčová SNS
0,66%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

31,76
%
2017 1. kolo
7,98
%
2013 2. kolo
9,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,76%
2013 2. kolo 7,98%
2013 1. kolo 9,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER-SD
123 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
93 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
86 hlasov
5
Monika Gergelová, SNS
75 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
68 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
56 hlasov
8
Miloš Barcal, NEKA
54 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
10
Mária Dulovičová, NEKA
43 hlasov
11
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
13
Roland Szabó, SMER-SD
36 hlasov
14
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
15
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
16
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
28 hlasov
18
Erika Zámboriová, ŠKV
28 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
28 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
23 hlasov
21
Vlastimil Lakatoš, NEKA
23 hlasov
22
Jarmila Vaňová, ŠKV
22 hlasov
23
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
24
Martina Dutková, NEKA
22 hlasov
25
Tomáš Suchý, ŠANCA
21 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
20 hlasov
27
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
28
Ján Serbin, NEKA
17 hlasov
29
Pavol Lehotský, NEKA
16 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
31
Peter Seman, KSS
14 hlasov
32
Jozef Hric, KSS
13 hlasov
33
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
34
Slavomír Borovský, DS
13 hlasov
35
Gabriel Böhm, NEKA
11 hlasov
36
Július Pelegrin, NEKA
11 hlasov
37
Mária Lacková, NEKA
11 hlasov
38
Jozef Krešák, ŠANCA
11 hlasov
39
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
10 hlasov
40
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
41
Anetta Strýčková, NEKA
10 hlasov
42
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
43
Július Begala, NEKA
8 hlasov
44
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
46
Rudolf Varga, VZDOR
5 hlasov
47
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
48
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
49
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
50
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
51
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
52
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
54
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
55
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
59
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
62
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
63
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Augustín Köteles, NAJ
66
László Köteles, SMK-MKP