vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
56,11%
Štefan Škultéty NEKA
16,67%
Petra Hajšelová Sme rodina
10,56%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
8,33%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,89%
Nora Pániková SZS
2,22%
Igor Valko NP
2,22%

Volebná účasť

43,49
%
2017 1. kolo
37,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,49%
2013 1. kolo 37,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Čičmanec, NEKA
173 hlasov
2
Miroslav Rajčo, NEKA
79 hlasov
3
Tibor Čičmanec, NEKA
55 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
51 hlasov
5
Pavol Caňo, NEKA
43 hlasov
6
Miroslav Dzina, NEKA
38 hlasov
7
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
9
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
10
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Viera Beňová, NEKA
21 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
18 hlasov
13
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
14
Branislav Gigac, NEKA
18 hlasov
15
Tomáš Kozák, NEKA
15 hlasov
16
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
18
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
20
Mária Šramková, NEKA
11 hlasov
21
Dušan Ďuriš, NEKA
11 hlasov
22
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
23
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
24
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
25
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
26
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
27
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
28
Ladislav Procházka, NEKA
10 hlasov
29
Anton Vrecko, NEKA
9 hlasov
30
Jozef Otto, NEKA
9 hlasov
31
Andrej Kmotorka, NEKA
9 hlasov
32
Martin Drozd, NEKA
8 hlasov
33
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
34
Martin Šujan, NEKA
8 hlasov
35
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
36
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
37
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
39
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
40
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
42
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Jozef Franek, NEKA
7 hlasov
44
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
45
Viera Hurtišová, KSS
7 hlasov
46
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
47
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
48
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
49
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
50
Alojz Vlčko, NEKA
5 hlasov
51
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
52
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
53
Ľubomír Dzurák, NEKA
4 hlasov
54
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
4 hlasov
55
Martin Uríček, NEKA
4 hlasov
56
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
57
Eduard Prilinský, NEKA
3 hlasov
58
Igor Sojka, KSS
3 hlasov
59
Andrej Sikora, KSS
2 hlasov
60
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
61
Branislav Krpelan, NEKA
2 hlasov
62
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
63
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
64
Karol Herceg, KSS
1 hlasov
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
66
Ján Madžo, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Ingrid Majdová, KSS
68
Marián Mittaš, KSS