Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
42,25%
Marian Kotleba ĽSNS
36,62%
Martin Juhaniak NEKA
8,45%
Milan Urbáni SMS
4,23%
Igor Kašper NEKA
2,82%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,41%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,41%
Alena Piovarčiová NP
1,41%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
25 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
23 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
19 hlasov
4
Katarína Moncoľová, NEKA
15 hlasov
5
Roman Lebeda, NEKA
14 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
10 hlasov
8
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
9
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
10
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
11
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
12
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
13
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Ján Lichanec, NEKA
7 hlasov
15
Róbert Čipka, KSS
7 hlasov
16
Dušan Hlinka, SMER-SD
7 hlasov
17
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
5 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
4 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
26
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
32
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
33
Ferenc Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
34
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
40
Aladár Bari, MOST - HÍD
41
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
42
Csaba Csízi, MOST - HÍD
43
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Vojtech Kökény, SRK
46
Ladislav Lang, MOST - HÍD
47
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD

Volebná účasť

42,77
%
2017 1. kolo
20,60
%
2013 2. kolo
18,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,77%
2013 2. kolo 20,60%
2013 1. kolo 18,67%