vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
56,75%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,62%
Peter Sagan ĽSNS
10,12%
Marián Murín NEKA
3,07%
Ján Mikolaj SNS
3,07%
Anton Martvoň NEKA
1,84%
Peter Cibulka NEKA
0,61%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,61%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,31%

Volebná účasť

16,93
%
2017 1. kolo
16,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,93%
2013 1. kolo 16,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER-SD
108 hlasov
2
Jozef Marec, NEKA
88 hlasov
3
Jozef Cech, SMER-SD
73 hlasov
4
Ľubomír Golis, SNS
72 hlasov
5
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
64 hlasov
6
Eleonóra Nekorancová, NEKA
62 hlasov
7
Jaroslav Velička, NEKA
56 hlasov
8
Milan Gura, SMER-SD
52 hlasov
9
Slavomír Kupka, SNS
52 hlasov
10
Jozef Grapa, SMER-SD
51 hlasov
11
Anton Varecha, SMER-SD
51 hlasov
12
Milan Pišček, SNS
47 hlasov
13
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
14
Martin Birka, NEKA
41 hlasov
15
František Kučák, SMER-SD
38 hlasov
16
Martin Šenfeld, NEKA
33 hlasov
17
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
18
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
19
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
20
Martin Pavlík, NEKA
29 hlasov
21
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
22
Anton Heglas, NEKA
23 hlasov
23
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
24
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
25
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
26
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Jozef Kajánek, KSS
18 hlasov
28
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
29
Štefan Kompánek, NEKA
16 hlasov
30
Andrea Šimurdová, NEKA
16 hlasov
31
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
32
Vladimír Malík, NaS - ns
15 hlasov
33
Peter Strapáč, NEKA
14 hlasov
34
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
35
Juraj Hlavatý, SMER-SD
14 hlasov
36
Marcel Šulo, NEKA
13 hlasov
37
Rastislav Gajdoš, KSS
12 hlasov
38
Jozef Balačin, NEKA
9 hlasov
39
Renáta Majchráková, NEKA
9 hlasov
40
David Kulla, NEKA
9 hlasov
41
Marta Cyprichová, ŠANCA
8 hlasov
42
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
43
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
44
Michal Balačin, NEKA
5 hlasov
45
Peter Kurňava, NEKA
4 hlasov
46
Iveta Špaldoňová, SZS
4 hlasov
47
Dana Jantulíková, NEKA
2 hlasov