Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
48,65%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
27,03%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,22%
Róbert Bačinský NEKA
2,70%
Rudolf Botka NP
2,70%
Oliver Petrík JĽSS
2,70%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
14 hlasov
2
Zoltán Mento, NEKA
13 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
11 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
10 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
10 hlasov
6
Ján Juhász, MOST - HÍD
10 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
7 hlasov
10
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
6 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER-SD
6 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
15
Csilla Bálintová, SMK-MKP
5 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
17
Tibor Sáradi, SMK-MKP
5 hlasov
18
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
21
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
22
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
3 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
3 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
27
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
33
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
34
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
35
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
36
Milan Malý, KSS
1 hlasov
37
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
39
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
41
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
43
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
44
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
46
Libuša Babuľaková, ŠKV
1 hlasov
47
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
48
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
49
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
50
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
51
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
53
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
54
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
55
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Iveta Solomonová, KSS
57
Marián Vanci, ŠKV
58
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
59
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
60
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
62
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
64
Adrian Haraszti, NAJ
65
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
66
Martin Galgoczy, NEKA
67
Ján Seman, ŠANCA
68
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

23,21
%
2017 1. kolo
7,38
%
2013 2. kolo
9,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,21%
2013 2. kolo 7,38%
2013 1. kolo 9,09%