vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,58%
Juraj Blanár Smer-SD
21,77%
Marián Murín NEKA
14,52%
Ján Mikolaj SNS
6,45%
Peter Sagan ĽSNS
4,03%
Peter Cibulka NEKA
3,23%
Anton Martvoň NEKA
2,42%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

37,83
%
2017 1. kolo
23,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,83%
2013 1. kolo 23,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
2
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
3
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
4
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
5
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
6
Ján Rybárik, NEKA
28 hlasov
7
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
8
Róbert Kašša, NEKA
25 hlasov
9
Monika Kavecká, NEKA
21 hlasov
10
Marta Veselá, SNS
20 hlasov
11
Jana Filipová, NEKA
19 hlasov
12
Juraj Popluhár, SMER-SD
18 hlasov
13
Martin Kapitulík, NEKA
18 hlasov
14
Branislav Delinčák, NEKA
18 hlasov
15
Ján Čerňan, SMER-SD
18 hlasov
16
Igor Krško, NEKA
15 hlasov
17
Peter Durmis, NEKA
14 hlasov
18
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Ľubomír Bechný, NEKA
13 hlasov
20
Karol Čepec, NEKA
12 hlasov
21
Jaroslav Koleda, SNS
12 hlasov
22
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
23
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Ľubomír Šimko, NEKA
12 hlasov
25
Stanislav Štofko, NEKA
12 hlasov
26
Iveta Martinková, NEKA
11 hlasov
27
Bronislava Ďurechová, SNS
11 hlasov
28
Štefan Zelník, SNS
11 hlasov
29
Jozef Štrba, SMER-SD
11 hlasov
30
Peter Cibulka, NEKA
11 hlasov
31
Igor Liška, SMER-SD
10 hlasov
32
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Jozef Juriš, NEKA
10 hlasov
34
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
35
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
36
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
9 hlasov
37
Ján Paučin, NEKA
9 hlasov
38
Martin Barčík, NEKA
9 hlasov
39
Ľudmila Chodelková, NEKA
9 hlasov
40
Denis Cáder, NEKA
9 hlasov
41
Patrik Blanár, NEKA
9 hlasov
42
Lenka Ticháková, NEKA
8 hlasov
43
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
44
Patrik Groma, NEKA
8 hlasov
45
Darina Čierniková, NEKA
8 hlasov
46
Igor Choma, SMER-SD
8 hlasov
47
Ľuboš Plešinger, NEKA
7 hlasov
48
Ján Hodoň, NEKA
7 hlasov
49
Jaroslav Gažo, NEKA
7 hlasov
50
Monika Ďurechová, SNS
7 hlasov
51
Marián Červený, VZDOR
7 hlasov
52
Marek Sobola, NEKA
5 hlasov
53
Kristián Hoffmann, SZS
5 hlasov
54
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
55
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
56
Robert Ficek, SMER-SD
5 hlasov
57
Pavol Čorba, SMER-SD
5 hlasov
58
Michal Červený, SNS
4 hlasov
59
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
60
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
61
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
62
Marian Sliviak, SMER-SD
4 hlasov
63
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
64
Peter Mintál, MOST - HÍD
4 hlasov
65
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
66
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
67
Miroslav Kašuba, SNS
4 hlasov
68
Patrik Martaus, EDS
3 hlasov
69
Jozef Mičo, NEKA
3 hlasov
70
Monika Obertová, SMER-SD
3 hlasov
71
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasov
72
Jozef Žabka, SNS
3 hlasov
73
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
74
Tibor Hanuliak, SNS
3 hlasov
75
Dušan Šutý, SNS
3 hlasov
76
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
77
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
78
Anton Trnovec, SMER-SD
2 hlasov
79
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
80
František Štefánik, KSS
1 hlasov
81
Gabriela Poliaková, SNS
1 hlasov
82
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
83
Miloš Klimašovský, SNS
1 hlasov
84
Ján Peteja, NP
85
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
86
Pavel Požoni, ŠANCA
87
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
88
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
89
Soňa Turčányiová, NP