vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
92,06%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,94%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Marian Kotleba ĽSNS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

44,07
%
2017 1. kolo
23,75
%
2013 2. kolo
50,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,07%
2013 2. kolo 23,75%
2013 1. kolo 50,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
57 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
47 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
36 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
34 hlasov
5
Vojtech Szajkó, SRK
28 hlasov
6
Aladár Bari, MOST - HÍD
27 hlasov
7
Vojtech Kökény, SRK
14 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
13 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
2 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
12
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
13
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
14
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
15
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
16
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
18
Roman Lebeda, NEKA
19
Aneta Vargicová, SNS
20
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
21
Michal Bagačka, SMER-SD
22
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
23
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25
Róbert Čipka, KSS
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
28
Katarína Moncoľová, NEKA
29
Zdenek Očovan, NAJ
30
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31
Alena Pivovarčiová, NP
32
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Jozef Šimko, NEKA
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Peter Mináč, SMER-SD
38
Vojtech Menyhárt, NEKA
39
Miroslava Grendelová, KSS
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
41
Anatolij Jefimov, KSS
42
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Stanislav Krahulec, NEKA
45
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
46
Lukáš Kvietok, SMER-SD
47
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
48
Ján Lichanec, NEKA
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD