vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,96%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,43%
Róbert Bačinský NEKA
4,49%
Jarmila Tkáčová SNS
2,81%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,25%
Jozef Bobík NEKA
0,56%
Lukáš Sisák KSS
0,56%
Vladislav Stanko NEKA
0,56%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,08
%
2017 1. kolo
23,05
%
2013 2. kolo
34,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,08%
2013 2. kolo 23,05%
2013 1. kolo 34,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
2
Jozef Krešák, ŠANCA
61 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
47 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
28 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
6
Július Beluscsák, NEKA
21 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
20 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
10
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Tamás Iván, SMK-MKP
15 hlasov
13
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
14
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
László Köteles, SMK-MKP
14 hlasov
17
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
18
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
19
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
20
István Zachariaš, SMK-MKP
12 hlasov
21
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
22
Elena Fialková, MOST - HÍD
12 hlasov
23
Attila Oravecz, MOST - HÍD
11 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
25
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
11 hlasov
28
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
11 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
10 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
31
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
32
František Petro, SMER-SD
10 hlasov
33
Alexander Képes, SMK-MKP
9 hlasov
34
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
35
Alexander Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
36
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
8 hlasov
37
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
38
Július Begala, NEKA
8 hlasov
39
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
40
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
42
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
7 hlasov
43
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
44
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
46
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
47
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
48
Peter Seman, KSS
6 hlasov
49
Csaba Simkó, SMK-MKP
5 hlasov
50
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
51
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
5 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
54
Roland Szabó, SMER-SD
5 hlasov
55
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
56
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
57
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
58
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
59
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
60
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
61
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
62
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
64
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
65
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
66
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov