Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,96%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,43%
Róbert Bačinský NEKA
4,49%
Jarmila Tkáčová SNS
2,81%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,25%
Jozef Bobík NEKA
0,56%
Lukáš Sisák KSS
0,56%
Vladislav Stanko NEKA
0,56%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
2
Jozef Krešák, ŠANCA
61 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
47 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
28 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
6
Július Beluscsák, NEKA
21 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
20 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
10
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Tamás Iván, SMK-MKP
15 hlasov
13
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
14
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
László Köteles, SMK-MKP
14 hlasov
17
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
18
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
19
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
20
István Zachariaš, SMK-MKP
12 hlasov
21
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
22
Elena Fialková, MOST - HÍD
12 hlasov
23
Attila Oravecz, MOST - HÍD
11 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
25
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
11 hlasov
28
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
11 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
10 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
31
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
32
František Petro, SMER-SD
10 hlasov
33
Alexander Képes, SMK-MKP
9 hlasov
34
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
35
Alexander Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
36
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
8 hlasov
37
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
38
Július Begala, NEKA
8 hlasov
39
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
40
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
42
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
7 hlasov
43
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
44
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
46
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
47
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
48
Peter Seman, KSS
6 hlasov
49
Csaba Simkó, SMK-MKP
5 hlasov
50
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
51
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
5 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
54
Roland Szabó, SMER-SD
5 hlasov
55
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
56
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
57
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
58
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
59
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
60
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
61
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
62
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
64
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
65
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
66
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov

Volebná účasť

21,08
%
2017 1. kolo
23,05
%
2013 2. kolo
34,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,08%
2013 2. kolo 23,05%
2013 1. kolo 34,45%