Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,84%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,59%
Róbert Bačinský NEKA
8,59%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,25%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,47%
Rudolf Botka NP
3,91%
Jaroslav Džunko NEKA
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Rendeš, ŠKV
55 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
38 hlasov
3
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Slavomír Illeš, NEKA
19 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
19 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
19 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
9
Tichomír Kačo, ŠKV
17 hlasov
10
Július Hajdu, SMER-SD
16 hlasov
11
Antónia Hrabská, ŠKV
15 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
15 hlasov
13
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
13 hlasov
15
Peter Figeľ, DS
11 hlasov
16
Gabriel Garanič, NEKA
11 hlasov
17
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Libuša Babuľaková, ŠKV
10 hlasov
19
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Peter Bielek, SNS
9 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
9 hlasov
22
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
24
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Peter Pandy, MOST - HÍD
7 hlasov
30
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
33
Milan Malý, KSS
6 hlasov
34
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
35
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
36
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
38
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
39
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
40
Štefan Kandráč, NP
5 hlasov
41
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
42
Jozef Gamrát, NEKA
5 hlasov
43
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
44
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasov
45
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
46
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
47
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
48
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
51
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
53
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
54
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
55
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
56
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
57
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
58
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
59
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
60
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
61
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
62
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
63
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
66
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
67
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
68
Csilla Bálintová, SMK-MKP
69
Adrian Haraszti, NAJ

Volebná účasť

19,00
%
2017 1. kolo
7,74
%
2013 2. kolo
8,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,00%
2013 2. kolo 7,74%
2013 1. kolo 8,46%