vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52,17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,39%
Róbert Bačinský NEKA
15,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
7,25%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,90%
Jozef Bobík NEKA
1,45%
Rudolf Botka NP
1,45%
Vladislav Stanko NEKA
1,45%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

31,22
%
2017 1. kolo
13,76
%
2013 2. kolo
23,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,22%
2013 2. kolo 13,76%
2013 1. kolo 23,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
46 hlasov
2
Antónia Hrabská, ŠKV
23 hlasov
3
Štefan Duč, NEKA
21 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
19 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
17 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
15 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER-SD
15 hlasov
8
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
9
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
10
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
11
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Karol Pataky, MOST - HÍD
8 hlasov
14
Peter Bačkovský, ŠKV
8 hlasov
15
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
16
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Peter Pandy, MOST - HÍD
6 hlasov
18
Peter Bielek, SNS
6 hlasov
19
Michaela Ducárová, ŠKV
5 hlasov
20
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
21
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
24
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
25
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Milan Malý, KSS
3 hlasov
27
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
29
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
30
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
31
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
32
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
34
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
35
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
1 hlasov
39
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
41
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
44
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
45
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
46
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
47
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
48
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
49
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Ján Juhász, MOST - HÍD
51
Alexander Kis-Géczi, NAJ
52
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
53
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
54
Adrian Haraszti, NAJ
55
Edina Kocsisová, NEKA
56
Jozef Horváth, MOST - HÍD
57
Tibor Sáradi, SMK-MKP
58
Gejza Sačko, MOST - HÍD
59
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
60
Terézia Stanková, NEKA
61
Dionýz Szabó, ŠKV
62
István Takács, SMK-MKP
63
Marián Vanci, ŠKV
64
Jozef Želinský, MOST - HÍD
65
Peter Rico, MOST - HÍD
66
Viktor Palko, MOST - HÍD
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Jozef Gamrát, NEKA
69
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko