vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
60,47%
Milan Uhrík ĽSNS
18,60%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11,63%
Peter Oremus NEKA
6,98%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,33%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

25,44
%
2017 1. kolo
18,56
%
2013 2. kolo
13,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,44%
2013 2. kolo 18,56%
2013 1. kolo 13,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
2
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
3
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
6 hlasov
5
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
6
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
7
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
8
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
10
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
11
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
12
Ľubomír Moravčík, NEKA
3 hlasov
13
Mariana Kováčová, NEKA
3 hlasov
14
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
15
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
16
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
17
Róbert Anda, SDKÚ-DS
3 hlasov
18
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
21
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Štefan Štefek, NEKA
2 hlasov
28
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Branislav Diďák, NEKA
2 hlasov
30
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
31
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
33
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
34
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
37
Peter Bulla, NEKA
1 hlasov
38
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Janka Buršáková, NEKA
1 hlasov
41
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Marek Šesták, NEKA
1 hlasov
43
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
44
Milan Proksa, SZS
1 hlasov
45
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Roman Mrázik, NEKA
1 hlasov
47
Štefan Mirga, SZSZO
1 hlasov
48
Ján Laurenčík, NP
1 hlasov
49
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Renáta Kolenčíková, NEKA
1 hlasov
51
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
52
Dušan Chebeň, NP
1 hlasov
53
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
54
Mário Duchoň, KSS
1 hlasov
55
Branislav Dobrovodský, NEKA
1 hlasov
56
Igor Demo, NEKA
1 hlasov
57
Marta Rácová, NEKA
58
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
59
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
60
Jozef Hrozenský, NEKA
61
Miroslav Tvrdoň, NEKA
62
Miroslav Gut, NEKA
63
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
64
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
65
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
66
Róbert Balkó, SMK-MKP
67
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
68
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
69
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
70
Dušan Janek, KSS
71
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72
Ondrej Ňorba, KSS
73
Viliam Mokráň, SZSZO
74
Róbert Sitár, NEKA
75
Ivan Michna, NEKA
76
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Pavol Leštinský, KSS
78
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
80
Peter Košťál, NEKA
81
Štefan Korman, NEKA
82
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár