vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
37,62%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,70%
Andrej Gmitter NEKA
13,86%
František Oľha Šanca
7,92%
Miroslav Škvarek SNS
4,95%
Ján Garaj NEKA
3,96%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,98%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

24,26
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 24,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Focko, SMER-SD
57 hlasov
2
Ján Ferko, SMER-SD
27 hlasov
3
Marián Vojtko, SNS
27 hlasov
4
Peter Pipák, SNS
24 hlasov
5
Ondrej Mudry, SMER-SD
21 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
7
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
16 hlasov
8
Mária Cehelská, SOĽ
15 hlasov
9
Jozef Fedorko, SMER-SD
14 hlasov
10
Andrej Semanco, NEKA
13 hlasov
11
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
12
Ivan Hopta, ÚSVIT
12 hlasov
13
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
15
Mário Perinaj, MOST - HÍD
10 hlasov
16
Jozef Babják, SDKÚ-DS
9 hlasov
17
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
18
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Darina Barančíková, SOĽ
8 hlasov
20
Marián Paško, ÚSVIT
7 hlasov
21
Jozef Bajkó, SP
5 hlasov
22
Gabriela Želizňáková, NEKA
5 hlasov
23
Marek Hudák, ÚSVIT
4 hlasov
24
Michal Druga, SMER-SD
4 hlasov
25
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
26
Marek Basala, SP
3 hlasov
27
Marta Burdová, ŠANCA
3 hlasov
28
Lucia Gombitová, ÚSVIT
3 hlasov
29
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Lukáš Šandor, EDS
2 hlasov
32
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
2 hlasov
33
Hana Loziaková, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Ondrej Chovanec, SNS
2 hlasov
35
Romana Porochnavá, #SIEŤ
1 hlasov
36
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Marián Kovaľ, SNS
1 hlasov
38
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
40
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
41
Peter Ferenc, OKS
1 hlasov
42
Pavol Brek, ÚSVIT
43
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
44
Miroslav Gajdoš, NAJ
45
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
46
Peter Šamudovský, KSS
47
Peter Vorobel, SZ