vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49,01%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,79%
Oliver Petrík JĽSS
6,62%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,97%
Jozef Bobík NEKA
1,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,32%
Lukáš Sisák KSS
1,32%
Adam Šepetka NAJ
1,32%
Róbert Bačinský NEKA
0,66%
Rudolf Botka NP
0,66%
Jozef Červenák RIS
0,66%
Ján Struk SMS
0,66%
Jarmila Tkáčová SNS
0,66%
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

42,66
%
2017 1. kolo
22,79
%
2013 2. kolo
48,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,66%
2013 2. kolo 22,79%
2013 1. kolo 48,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER-SD
75 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
41 hlasov
3
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
38 hlasov
5
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER-SD
36 hlasov
7
Jozef Sokologorský, SMER-SD
33 hlasov
8
Michal Stričík, ŠKV
30 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
24 hlasov
10
František Farkaš, SMER-SD
22 hlasov
11
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
12
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
13
Pavol Kuchta, SMER-SD
20 hlasov
14
Dušan Goda, NEKA
19 hlasov
15
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
17 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
18
Matej Šarocký, ŠANCA
13 hlasov
19
Jozef Bobík, NEKA
13 hlasov
20
Stanislav Gaľa, ŠKV
12 hlasov
21
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
22
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
23
Erik Sibal, NEKA
9 hlasov
24
Marek Misár, NAJ
8 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, ŠKV
8 hlasov
26
Peter Sabol, SNS
8 hlasov
27
Ildikó Vargová, ŠKV
7 hlasov
28
Peter Badida, VZDOR
7 hlasov
29
Emil Čurma, SNS
6 hlasov
30
Marek Švingál, ŠKV
6 hlasov
31
Iveta Golmicová, ŠANCA
5 hlasov
32
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
33
Jozef Jambor, NAJ
5 hlasov
34
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
36
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
37
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Mária Bálintová, MOST - HÍD
4 hlasov
39
Peter Borza, SNS
4 hlasov
40
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
41
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
42
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
43
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
46
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
47
Mária Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
49
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
51
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Lukáš Pažinka, NEKA
2 hlasov
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasov
55
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
56
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
57
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
58
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
60
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
61
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
62
Peter Malík, SNS
63
Marián Nistor, ŠKV
64
Karol Pavelka, SNS
65
Oskar Szabo, SZS
66
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
68
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
70
Mikuláš Kiš, NAJ
71
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
72
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
73
Peter Horňák, DS
74
Ján Viselka, NEKA