vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,33%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,33%
Jarmila Tkáčová SNS
4,67%
Róbert Bačinský NEKA
2,67%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,00%
Adam Šepetka NAJ
1,33%
Jozef Bobík NEKA
0,67%
Rudolf Botka NP
0,67%
Oliver Petrík JĽSS
0,67%
Lukáš Sisák KSS
0,67%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

27,24
%
2017 1. kolo
21,63
%
2013 2. kolo
17,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,24%
2013 2. kolo 21,63%
2013 1. kolo 17,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
68 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
37 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
37 hlasov
6
Mária Dulovičová, NEKA
25 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
9
Radoslav Hodor, NEKA
22 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
20 hlasov
14
Monika Gergelová, SNS
20 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
16
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
17
Vojtech Farkaš, NEKA
16 hlasov
18
Martina Dutková, NEKA
14 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
14 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
21
Ján Serbin, NEKA
12 hlasov
22
Roland Szabó, SMER-SD
12 hlasov
23
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
11 hlasov
24
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
25
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
10 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
27
Július Begala, NEKA
9 hlasov
28
Ivan Hriczko, ŠKV
8 hlasov
29
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
30
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
32
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
33
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
34
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
36
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
37
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
40
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
41
Peter Seman, KSS
4 hlasov
42
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
43
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
44
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
45
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
46
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
47
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
48
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
50
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
51
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
52
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
54
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
55
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
56
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
58
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
59
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Ervín Kompuš, NAJ
65
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
66
Rudolf Varga, VZDOR