vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
29,05%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
25,68%
Ján Lunter NEKA
20,27%
Jozef Šimko NEKA
9,46%
Marian Kotleba ĽSNS
4,73%
Miroslav Gálik NAS
3,38%
Martin Juhaniak NEKA
3,38%
Alena Piovarčiová NP
1,35%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,68%
Znenek Očovan NAJ
0,68%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,68%
Milan Urbáni SMS
0,68%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

33,08
%
2017 1. kolo
19,27
%
2013 2. kolo
44,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,08%
2013 2. kolo 19,27%
2013 1. kolo 44,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ferenc Auxt, SMK-MKP
133 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
96 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
91 hlasov
4
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
63 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
60 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
49 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
38 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
30 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
16 hlasov
10
Katarína Moncoľová, NEKA
13 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
13 hlasov
12
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
10 hlasov
14
Csaba Csízi, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
16
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
18
Gejza Mede, NEKA
6 hlasov
19
Róbert Čipka, KSS
5 hlasov
20
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Alena Pivovarčiová, NP
4 hlasov
23
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasov
25
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
27
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
33
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
34
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
35
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
36
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
38
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
39
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
40
Miroslava Vargová, NEKA
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Vojtech Menyhárt, NEKA
45
Ján Lichanec, NEKA
46
Roman Lebeda, NEKA
47
Stanislav Krahulec, NEKA
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...