vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40,00%
Igor Kašper NEKA
29,09%
Marian Kotleba ĽSNS
16,36%
Pavel Greksa NEKA
3,64%
Martin Juhaniak NEKA
1,82%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,82%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,82%
Alena Piovarčiová NP
1,82%
Jozef Sásik SĽSAH
1,82%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,82%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

35,11
%
2017 1. kolo
22,09
%
2013 2. kolo
19,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,11%
2013 2. kolo 22,09%
2013 1. kolo 19,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
31 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
24 hlasov
3
Péter György, SMK-MKP
21 hlasov
4
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
16 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
14 hlasov
6
László Kerekes, SMK-MKP
13 hlasov
7
Attila Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
8
Branislav Hámorník, SMER-SD
9 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
11
Pavel Greksa, NEKA
8 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
7 hlasov
13
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
15
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
16
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Štefan Kertész, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
20
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Zoltán Balog, NEKA
4 hlasov
22
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Milan Alberti, NEKA
4 hlasov
24
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
25
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
26
István Mázik, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
27
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
29
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
30
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
31
Ján Mičuda, SMER-SD
2 hlasov
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
33
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
34
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
39
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Jana Haláková, SMER-SD
41
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Ján Svoreň, KSS
44
Marian Šulek, KSS