Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40,00%
Igor Kašper NEKA
29,09%
Marian Kotleba ĽSNS
16,36%
Pavel Greksa NEKA
3,64%
Martin Juhaniak NEKA
1,82%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,82%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,82%
Alena Piovarčiová NP
1,82%
Jozef Sásik SĽSAH
1,82%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,82%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
31 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
24 hlasov
3
Péter György, SMK-MKP
21 hlasov
4
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
16 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
14 hlasov
6
László Kerekes, SMK-MKP
13 hlasov
7
Attila Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
8
Branislav Hámorník, SMER-SD
9 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
11
Pavel Greksa, NEKA
8 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
7 hlasov
13
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
15
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
16
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Štefan Kertész, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
20
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Zoltán Balog, NEKA
4 hlasov
22
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Milan Alberti, NEKA
4 hlasov
24
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
25
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
26
István Mázik, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
27
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
29
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
30
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
31
Ján Mičuda, SMER-SD
2 hlasov
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
33
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
34
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
39
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Jana Haláková, SMER-SD
41
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Ján Svoreň, KSS
44
Marian Šulek, KSS

Volebná účasť

35,11
%
2017 1. kolo
22,09
%
2013 2. kolo
19,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,11%
2013 2. kolo 22,09%
2013 1. kolo 19,33%