vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
39,02%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,08%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,89%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,32%
Jarmila Tkáčová SNS
3,25%
Vladislav Stanko NEKA
1,63%
Adam Šepetka NAJ
0,81%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

23,62
%
2017 1. kolo
7,81
%
2013 2. kolo
23,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,62%
2013 2. kolo 7,81%
2013 1. kolo 23,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Nagy, NEKA
92 hlasov
2
Attila Anna, NEKA
58 hlasov
3
Beáta Beke, SMK-MKP
38 hlasov
4
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
37 hlasov
5
Monika Šeďová, MOST - HÍD
33 hlasov
6
Peter Bollo, MOST - HÍD
19 hlasov
7
Juraj Balázs, NEKA
19 hlasov
8
Monika Repaszká, ŠKV
18 hlasov
9
Ferenc Porubán, SMK-MKP
16 hlasov
10
Tibor Balázs, MOST - HÍD
14 hlasov
11
Matej Lada, ŠKV
12 hlasov
12
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Dušan Pollák, ŠKV
11 hlasov
15
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
16
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
17
Karol Kováč, OKS
10 hlasov
18
Matúš Bischof, OKS
9 hlasov
19
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Róbert Hanuštiak, NEKA
8 hlasov
22
Zoltán Várady, SMK-MKP
8 hlasov
23
Ivan Kuhn, OKS
7 hlasov
24
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
4 hlasov
25
Ján Babič, SMER-SD
4 hlasov
26
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Štefan Bašták, SMER-SD
4 hlasov
28
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
30
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
31
Juraj Bernár, KSS
2 hlasov
32
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Miloš Gallo, ŠANCA
2 hlasov
34
Michal Terrai, NEKA
1 hlasov
35
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
36
Jaroslav Kočiš, KSS
37
Karol Horník, SMER-SD
38
Viliam Hlaváč, ŠKV
39
Jozef Červeňák, RIS
40
Mária Bernáthová, KSS
41
Helena Laliková, KSS