vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
43,75%
Jozef Šimko NEKA
18,75%
Marian Kotleba ĽSNS
12,50%
Miroslav Gálik NAS
6,25%
Martin Juhaniak NEKA
6,25%
Ján Lunter NEKA
6,25%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
3,13%
Milan Urbáni SMS
3,13%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

29,92
%
2017 1. kolo
23,02
%
2013 2. kolo
28,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,92%
2013 2. kolo 23,02%
2013 1. kolo 28,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
23 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
21 hlasov
3
Gejza Mede, NEKA
19 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
14 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
14 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
14 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
12 hlasov
8
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
10 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
8 hlasov
10
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
11
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
13
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
14
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
15
Csaba Csízi, MOST - HÍD
2 hlasov
16
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
17
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
18
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
19
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
21
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
23
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
25
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
28
Roman Lebeda, NEKA
29
Martin Pliešovský, SNS
30
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32
Michal Bagačka, SMER-SD
33
Aladár Bari, MOST - HÍD
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Stanislava Zvarová, SMER-SD
36
Alena Pivovarčiová, NP
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Zdenek Očovan, NAJ
39
Ivan Hazucha, SMER-SD
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
41
Anatolij Jefimov, KSS
42
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Lukáš Kvietok, SMER-SD
45
Peter Mináč, SMER-SD
46
Katarína Moncoľová, NEKA
47
Róbert Čipka, KSS
48
Miroslava Grendelová, KSS
49
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...