vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
62,34%
Marian Kotleba ĽSNS
16,88%
Martin Juhaniak NEKA
5,19%
Pavel Greksa NEKA
3,90%
Igor Kašper NEKA
3,90%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3,90%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,60%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,30%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

33,04
%
2017 1. kolo
29,64
%
2013 2. kolo
26,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,04%
2013 2. kolo 29,64%
2013 1. kolo 26,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
51 hlasov
2
Jana Haláková, SMER-SD
41 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
32 hlasov
4
Denisa Nincová, NEKA
19 hlasov
5
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
12 hlasov
6
Ján Mičuda, SMER-SD
12 hlasov
7
Pavol Baculík, NEKA
10 hlasov
8
Július Čipčala, SRK
10 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Juraj Pelč, NEKA
8 hlasov
11
Péter Csúsz, SMK-MKP
7 hlasov
12
Attila Agócs, MOST - HÍD
7 hlasov
13
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
14
Jozef Bari, SRK
6 hlasov
15
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Lucia Kašiarová, KSS
6 hlasov
17
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
19
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
20
Pavol Križo, SNS
5 hlasov
21
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Pavel Greksa, NEKA
4 hlasov
24
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
26
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
28
Štefan Kertész, MOST - HÍD
2 hlasov
29
Péter György, SMK-MKP
2 hlasov
30
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
32
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
33
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
34
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
35
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
2 hlasov
36
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
40
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
42
Karol Ferencz, MOST - HÍD
43
László Kerekes, SMK-MKP
44
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...