vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32,15%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,20%
Jozef Červenák RIS
14,18%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
11,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,91%
Róbert Bačinský NEKA
3,55%
Jozef Bobík NEKA
2,36%
Vladislav Stanko NEKA
2,13%
Jarmila Tkáčová SNS
2,13%
Lukáš Sisák KSS
1,89%
Jaroslav Džunko NEKA
1,65%
Rudolf Botka NP
1,42%
Oliver Petrík JĽSS
1,42%
Ján Struk SMS
0,95%
Adam Šepetka NAJ
0,71%

Volebná účasť

30,86
%
2017 1. kolo
11,46
%
2013 2. kolo
18,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,86%
2013 2. kolo 11,46%
2013 1. kolo 18,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
411 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
350 hlasov
3
Alexander Horváth, MOST - HÍD
325 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
302 hlasov
5
Csaba Simkó, SMK-MKP
262 hlasov
6
Ivan Hriczko, ŠKV
202 hlasov
7
Ervín Kompuš, NAJ
196 hlasov
8
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
180 hlasov
9
Ján Serbin, NEKA
69 hlasov
10
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
69 hlasov
11
Slavomír Borovský, DS
60 hlasov
12
István Zachariaš, SMK-MKP
43 hlasov
13
Tamás Iván, SMK-MKP
40 hlasov
14
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
15
Gabriel Böhm, NEKA
40 hlasov
16
Alexander Képes, SMK-MKP
37 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
37 hlasov
18
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
19
Mária Lacková, NEKA
34 hlasov
20
Július Pelegrin, NEKA
33 hlasov
21
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
22
Gábor Szalay, SMK-MKP
30 hlasov
23
Tibor Bráz, NEKA
27 hlasov
24
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
25
Anetta Strýčková, NEKA
24 hlasov
26
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
27
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
28
Anton Király, SMK-MKP
22 hlasov
29
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
30
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
20 hlasov
31
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
17 hlasov
33
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
16 hlasov
34
Elena Fialková, MOST - HÍD
16 hlasov
35
Pavol Lehotský, NEKA
15 hlasov
36
Monika Gergelová, SNS
14 hlasov
37
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
38
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
39
Jozef Hric, KSS
13 hlasov
40
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
41
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
12 hlasov
42
Peter Kocai, NAJ
12 hlasov
43
Ján Horváth, NEKA
12 hlasov
44
Attila Oravecz, MOST - HÍD
12 hlasov
45
Július Begala, NEKA
11 hlasov
46
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
11 hlasov
48
Augustín Köteles, NAJ
11 hlasov
49
Peter Seman, KSS
11 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
10 hlasov
51
Rudolf Varga, VZDOR
9 hlasov
52
Július Beluscsák, NEKA
9 hlasov
53
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
54
Michal Rečka, SMER-SD
8 hlasov
55
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
56
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
57
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
58
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
59
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
60
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
61
Jozef Krešák, ŠANCA
5 hlasov
62
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
63
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
64
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
65
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
66
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov