vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54,55%
Tibor Mikuš NEKA
41,82%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,82%
Márius Novák NP
1,01%
József Berényi SMK
0,61%
Konrád Rigó Most-Híd
0,20%

Volebná účasť

28,21
%
2017 1. kolo
18,12
%
2013 2. kolo
15,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,21%
2013 2. kolo 18,12%
2013 1. kolo 15,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
144 hlasov
2
Július Zemko, SMER-SD
141 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
4
Karol Zachar, SMER-SD
104 hlasov
5
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
6
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
96 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
84 hlasov
9
Augustín Hambálek, SMER-SD
83 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
11
Marek Neštický, NEKA
76 hlasov
12
Viera Gbelcová, SNS
72 hlasov
13
Ľubomír Antal, SMER-SD
69 hlasov
14
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
66 hlasov
16
Martin Uhlík, NEKA
65 hlasov
17
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
18
Štefan Krištofík, SMER-SD
61 hlasov
19
Tibor Pekarčík, NEKA
61 hlasov
20
Marta Gubrická, SMER-SD
59 hlasov
21
Peter Chmela, NEKA
59 hlasov
22
Jozef Klokner, NEKA
59 hlasov
23
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
24
Jozef Koricina, NEKA
54 hlasov
25
Šimon Štefunko, NEKA
50 hlasov
26
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
27
Jaroslav Cehlárik, NEKA
48 hlasov
28
Vladimír Púčik, SMER-SD
47 hlasov
29
Elena Kátlovská, NEKA
46 hlasov
30
Peter Sloboda, NEKA
46 hlasov
31
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
32
Bystrík Stanko, NEKA
43 hlasov
33
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
34
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
35
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
36
Iveta Bakičová, NEKA
37 hlasov
37
Valburga Lobotková, SMER-SD
33 hlasov
38
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
39
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
40
Juraj Novota, NEKA
31 hlasov
41
Peter Haščík, NEKA
31 hlasov
42
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
43
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
44
Jozef Pobiecký, NEKA
26 hlasov
45
Norbert Halász, NEKA
26 hlasov
46
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
47
Juraj Janček, DOMA DOBRE
16 hlasov
48
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
49
Vladimír Kozmál, SNS
14 hlasov
50
Zuzana Frišová, DOST
14 hlasov
51
Jakub Mišek, NEKA
14 hlasov
52
Anna Šimončičová, SNS
14 hlasov
53
Martin Ostrovský, SNS
13 hlasov
54
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
55
Marcel Behro, NEKA
12 hlasov
56
Jaroslav Jánoš, NEKA
12 hlasov
57
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
11 hlasov
58
Rudolf Šulek, NAJ
10 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
10 hlasov
60
Pavol Gabriška, DOST
10 hlasov
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
10 hlasov
62
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
63
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
9 hlasov
64
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
65
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
66
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
6 hlasov
67
Peter Sita, NEKA
6 hlasov
68
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
5 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov