vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
43,66%
Peter Chudík Smer-SD
32,39%
Jozef Mihalčin ĽSNS
14,08%
Andrej Gmitter NEKA
5,63%
František Bednár NAJ
1,41%
Ján Garaj NEKA
1,41%
Pavol Gašper NEKA
1,41%
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

40,88
%
2017 1. kolo
46,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,88%
2013 1. kolo 46,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER-SD
35 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
30 hlasov
3
Štefan Hreha, SMER-SD
29 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
24 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
19 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
7
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
8
Jozef Berta, SMER-SD
12 hlasov
9
Andrej Krišanda, SNS
10 hlasov
10
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
11
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER-SD
8 hlasov
13
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
14
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Stanislav Obický, NEKA
5 hlasov
17
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
23
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasov
24
Peter Novák, SNS
3 hlasov
25
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
27
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasov
28
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasov
29
Miroslav Baník, NEKA
2 hlasov
30
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
31
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
32
Peter Kocák, NEKA
2 hlasov
33
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
34
Ján Pivovarník, SNS
1 hlasov
35
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
36
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
37
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
38
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
40
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
41
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
42
Roman Goroľ, EDS
43
Milan Bužo, EDS
44
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
45
Samuel Bruss, NEKA
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
47
Ján Katriňák, RIS
48
Ivan Koščík, NEKA
49
Ján Laco, ŠANCA
50
Anton Orokocký, VZDOR
51
Monika Palková, SP
52
Štefan Straka, NEKA
53
Miroslava Urbanová, NaS - ns
54
Dušan Vilenik, SNS