vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
51,23%
Štefan Škultéty NEKA
16,67%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
15,43%
Petra Hajšelová Sme rodina
9,88%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,70%
Nora Pániková SZS
1,85%
Igor Valko NP
1,23%

Volebná účasť

34,08
%
2017 1. kolo
21,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,08%
2013 1. kolo 21,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
90 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
65 hlasov
3
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
4
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
5
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
6
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
7
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
8
Tomáš Tines, NEKA
21 hlasov
9
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
10
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
11
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
20 hlasov
13
Mária Šramková, NEKA
20 hlasov
14
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
15
Viera Beňová, NEKA
20 hlasov
16
Martin Uríček, NEKA
18 hlasov
17
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
18
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
19
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
21
Andrej Kmotorka, NEKA
16 hlasov
22
Alojz Vlčko, NEKA
15 hlasov
23
Pavol Caňo, NEKA
15 hlasov
24
Ľubomír Dzurák, NEKA
15 hlasov
25
Branislav Gigac, NEKA
14 hlasov
26
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Jozef Otto, NEKA
13 hlasov
28
Jana Matiašková, NEKA
13 hlasov
29
Martin Drozd, NEKA
13 hlasov
30
Miroslav Rajčo, NEKA
13 hlasov
31
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Miroslav Dzina, NEKA
12 hlasov
33
Jozef Franek, NEKA
12 hlasov
34
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
35
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
36
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
37
Tomáš Kozák, NEKA
11 hlasov
38
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
39
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
40
Ingrid Majdová, KSS
10 hlasov
41
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
42
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
43
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Martin Šujan, NEKA
8 hlasov
45
Dušan Ďuriš, NEKA
8 hlasov
46
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
47
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
48
Anton Vrecko, NEKA
7 hlasov
49
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
50
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
51
Eduard Prilinský, NEKA
7 hlasov
52
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
53
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
54
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
55
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
56
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
57
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
58
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
59
Viera Hurtišová, KSS
4 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
61
Ján Madžo, DOMA DOBRE
3 hlasov
62
Tomáš Grešner, NEKA
2 hlasov
63
Marián Mittaš, KSS
2 hlasov
64
Karol Herceg, KSS
2 hlasov
65
Branislav Krpelan, NEKA
1 hlasov
66
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
67
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
68
Igor Sojka, KSS