vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,65%
Juraj Blanár Smer-SD
33,91%
Marián Murín NEKA
10,43%
Anton Martvoň NEKA
7,83%
Peter Sagan ĽSNS
7,83%
Ján Mikolaj SNS
2,61%
Peter Cibulka NEKA
0,87%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,87%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

36,92
%
2017 1. kolo
25,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,92%
2013 1. kolo 25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Blcháč, SMER-SD
89 hlasov
2
Tomáš Hvostik, NEKA
55 hlasov
3
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
4
Branislav Tréger, NEKA
41 hlasov
5
Alena Uličná, SMER-SD
37 hlasov
6
Rudolf Urbanovič, SNS
36 hlasov
7
Erik Gemzický, SNS
21 hlasov
8
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
10
Marián Vojtík, SMER-SD
15 hlasov
11
Alexander Slafkovský, NEKA
15 hlasov
12
Michal Jurči, NEKA
15 hlasov
13
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
15
Jozef Repaský, ŠANCA
11 hlasov
16
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Miroslav Neset, SNS
6 hlasov
21
Vladimír Klein, NEKA
6 hlasov
22
Peter Čajka, NEKA
6 hlasov
23
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Roman Janči, NEKA
5 hlasov
25
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Ľubomír Frič, SMER-SD
5 hlasov
27
Jarmila Mišurová, KSS
4 hlasov
28
Miroslav Ilavský, SNS
4 hlasov
29
Patrik Fuzák, NEKA
4 hlasov
30
Viera Tomčíková, NEKA
3 hlasov
31
Ján Hučík, NP
3 hlasov
32
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Milan Burčík, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
35
Jozef Vacula, VZDOR
1 hlasov
36
Ivan Spilý, NEKA
1 hlasov
37
Július Sokol, SNS
1 hlasov
38
Mário Kotian, KSS
1 hlasov
39
Milan Šipka, SNS