vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
53,94%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
30,30%
Štefan Škultéty NEKA
7,88%
Petra Hajšelová Sme rodina
4,24%
Nora Pániková SZS
3,03%
Igor Valko NP
0,61%
Ferdinand Vavrík NEKA

Volebná účasť

21,41
%
2017 1. kolo
13,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,41%
2013 1. kolo 13,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alena Bulková, NEKA
69 hlasov
2
Michal Križan, NEKA
66 hlasov
3
Stanislav Svatik, NEKA
38 hlasov
4
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
5
Peter Mikula, NEKA
33 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
31 hlasov
7
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
8
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
9
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
10
Štefan Škultéty, NEKA
22 hlasov
11
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
12
Jozef Kováč, NEKA
22 hlasov
13
Marian Hudec, NEKA
19 hlasov
14
Martin Smolka, NEKA
19 hlasov
15
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
16
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
17
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Miloslav Baco, NEKA
18 hlasov
19
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
20
Rastislav Šepták, NEKA
17 hlasov
21
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
22
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
23
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
24
Danica Birošová, NEKA
15 hlasov
25
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
26
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
30
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
31
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
32
Ingrid Opatovská, NEKA
10 hlasov
33
Viera Žilková, NEKA
10 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
35
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
36
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
37
Lukáš Beták, NEKA
9 hlasov
38
Miroslav Řádek, NEKA
8 hlasov
39
Miloš Mičega, NEKA
8 hlasov
40
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
42
Dagmar Mikulová, NEKA
7 hlasov
43
Henrieta Crkoňová, NEKA
6 hlasov
44
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
45
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
46
Denisa Martinková, NaS - ns
5 hlasov
47
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
48
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
49
Martin Hošták, NEKA
4 hlasov
50
Daniela Felgrová, NEKA
4 hlasov
51
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
52
Ján Krátky, NEKA
3 hlasov
53
Ľubomír Horný, NEKA
3 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
55
Marek Trsťan, NEKA