vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
66,67%
Ján Lunter NEKA
16,67%
Marian Kotleba ĽSNS
6,67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6,67%
Jozef Šimko NEKA
3,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

27,96
%
2017 1. kolo
17,85
%
2013 2. kolo
15,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,96%
2013 2. kolo 17,85%
2013 1. kolo 15,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
21 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
13 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
13 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
13 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
6
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
8 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
13
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
14
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
16
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
17
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
18
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
19
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
21
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
22
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
26
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
27
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
28
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
29
Stanislava Zvarová, SMER-SD
30
Róbert Čipka, KSS
31
Lukáš Kvietok, SMER-SD
32
Ján Lichanec, NEKA
33
Peter Mináč, SMER-SD
34
Martin Pliešovský, SNS
35
Katarína Moncoľová, NEKA
36
Zdenek Očovan, NAJ
37
Stanislav Krahulec, NEKA
38
Anatolij Jefimov, KSS
39
Roman Lebeda, NEKA
40
Michal Bagačka, SMER-SD
41
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
42
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
43
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Miroslava Grendelová, KSS
45
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
46
Ivan Hazucha, SMER-SD
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
49
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...