Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
67,24%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,52%
Peter Sagan ĽSNS
8,62%
Anton Martvoň NEKA
5,17%
Marián Murín NEKA
3,45%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Zelník, SNS
23 hlasov
2
Jozef Štrba, SMER-SD
13 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER-SD
12 hlasov
4
Igor Choma, SMER-SD
11 hlasov
5
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
6
Martin Barčík, NEKA
10 hlasov
7
Robert Ficek, SMER-SD
10 hlasov
8
Jaroslav Gažo, NEKA
9 hlasov
9
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
10
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
8 hlasov
11
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Patrik Groma, NEKA
8 hlasov
14
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Ľudmila Chodelková, NEKA
7 hlasov
18
Pavol Čorba, SMER-SD
7 hlasov
19
Patrik Blanár, NEKA
7 hlasov
20
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Marek Sobola, NEKA
6 hlasov
23
Peter Durmis, NEKA
6 hlasov
24
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
Darina Čierniková, NEKA
5 hlasov
26
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Peter Cibulka, NEKA
5 hlasov
29
Igor Liška, SMER-SD
5 hlasov
30
Martin Kapitulík, NEKA
5 hlasov
31
Monika Obertová, SMER-SD
5 hlasov
32
Miroslav Kašuba, SNS
5 hlasov
33
Monika Kavecká, NEKA
5 hlasov
34
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Ján Čerňan, SMER-SD
4 hlasov
36
Anton Trnovec, SMER-SD
4 hlasov
37
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Ján Hodoň, NEKA
4 hlasov
44
Branislav Delinčák, NEKA
3 hlasov
45
Róbert Kašša, NEKA
3 hlasov
46
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasov
48
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Dušan Šutý, SNS
2 hlasov
50
Jozef Žabka, SNS
2 hlasov
51
František Štefánik, KSS
2 hlasov
52
Denis Cáder, NEKA
2 hlasov
53
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Ľubomír Bechný, NEKA
2 hlasov
55
Michal Červený, SNS
2 hlasov
56
Jana Filipová, NEKA
2 hlasov
57
Marián Červený, VZDOR
2 hlasov
58
Igor Krško, NEKA
2 hlasov
59
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
60
Peter Mintál, MOST - HÍD
2 hlasov
61
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
62
Ľubomír Šimko, NEKA
2 hlasov
63
Ján Rybárik, NEKA
2 hlasov
64
Monika Ďurechová, SNS
1 hlasov
65
Karol Čepec, NEKA
1 hlasov
66
Marta Veselá, SNS
1 hlasov
67
Kristián Hoffmann, SZS
1 hlasov
68
Jozef Juriš, NEKA
1 hlasov
69
Soňa Turčányiová, NP
1 hlasov
70
Marian Sliviak, SMER-SD
1 hlasov
71
Ľuboš Plešinger, NEKA
1 hlasov
72
Ján Paučin, NEKA
1 hlasov
73
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
1 hlasov
74
Jozef Mičo, NEKA
1 hlasov
75
Iveta Martinková, NEKA
1 hlasov
76
Patrik Martaus, EDS
1 hlasov
77
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
78
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
79
Jaroslav Koleda, SNS
1 hlasov
80
Miloš Klimašovský, SNS
1 hlasov
81
Bronislava Ďurechová, SNS
1 hlasov
82
Stanislav Štofko, NEKA
83
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
84
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
85
Tibor Hanuliak, SNS
86
Ján Peteja, NP
87
Gabriela Poliaková, SNS
88
Pavel Požoni, ŠANCA
89
Lenka Ticháková, NEKA

Volebná účasť

20,33
%
2017 1. kolo
20,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,33%
2013 1. kolo 20,13%