Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
25,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
13,64%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,09%
Rudolf Botka NP
1,52%
Jozef Červenák RIS
1,52%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
3
Tichomír Kačo, ŠKV
21 hlasov
4
Martin Galgoczy, NEKA
16 hlasov
5
Peter Bačkovský, ŠKV
16 hlasov
6
Slavomír Illeš, NEKA
13 hlasov
7
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
8
Jozef Gamrát, NEKA
12 hlasov
9
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER-SD
12 hlasov
11
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
14
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
15
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD
9 hlasov
17
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
18
Terézia Stanková, NEKA
8 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER-SD
7 hlasov
20
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
21
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
22
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
24
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
29
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
30
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
32
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
38
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
39
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
40
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
42
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
44
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
45
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
47
Milan Malý, KSS
1 hlasov
48
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
49
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
50
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Adrian Haraszti, NAJ
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
Jozef Želinský, MOST - HÍD
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
59
Csilla Bálintová, SMK-MKP
60
Jozef Horváth, MOST - HÍD
61
Zoltán Ilko, SMK-MKP
62
Dionýz Szabó, ŠKV
63
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
66
Zoltán Mento, NEKA
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
Štefan Kandráč, NP

Volebná účasť

17,70
%
2017 1. kolo
9,52
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,70%
2013 2. kolo 9,52%
2013 1. kolo 16,29%