vyberte rok
Horné Zahoranyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54.76%
Igor Kašper NEKA
21.43%
Marian Kotleba ĽSNS
11.90%
Martin Juhaniak NEKA
7.14%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.38%
Alena Piovarčiová NP
2.38%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,3
%
2017 1. kolo
39,28
%
2013 2. kolo
41,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,3%
2013 2. kolo 39,28%
2013 1. kolo 41,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
20 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
19 hlasov
3
Miroslava Vargová, NEKA
9 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
8 hlasov
5
Ján Lichanec, NEKA
7 hlasov
6
Roman Lebeda, NEKA
4 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
8
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
9
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
11
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
13
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
14
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
15
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
17
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
20
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
2 hlasov
24
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
25
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
28
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
29
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
31
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Vojtech Kökény, SRK
34
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
36
Anatolij Jefimov, KSS
37
Róbert Čipka, KSS
38
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
39
Alena Pivovarčiová, NP
40
Gejza Mede, NEKA
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Vojtech Szajkó, SRK
44
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
45
Ladislav Rigó, SMK-MKP
46
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
47
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
48
Aladár Bari, MOST - HÍD
49
Ferenc Auxt, SMK-MKP