vyberte rok
Horné Vesteniceokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57.94%
Štefan Škultéty NEKA
21.43%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
7.14%
Petra Hajšelová Sme rodina
6.35%
Igor Valko NP
3.17%
Nora Pániková SZS
2.38%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.59%

Volebná účasť

24,58
%
2017 1. kolo
11,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,58%
2013 1. kolo 11,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Šramková, NEKA
76 hlasov
2
Pavol Caňo, NEKA
65 hlasov
3
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
4
Vojtech Čičmanec, NEKA
26 hlasov
5
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
6
Dušan Ďuriš, NEKA
21 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
8
Viera Beňová, NEKA
20 hlasov
9
Tibor Čičmanec, NEKA
20 hlasov
10
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
11
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
12
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
13
Ladislav Procházka, NEKA
19 hlasov
14
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
15
Branislav Gigac, NEKA
17 hlasov
16
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
17
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
19
Ľubomír Dzurák, NEKA
15 hlasov
20
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
21
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
22
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
23
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
24
Martin Šujan, NEKA
13 hlasov
25
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
26
Michal Ďureje, NEKA
12 hlasov
27
Miroslav Dzina, NEKA
12 hlasov
28
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Martin Drozd, NEKA
10 hlasov
30
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
31
Jana Matiašková, NEKA
10 hlasov
32
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
33
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
34
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
36
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
37
Jozef Franek, NEKA
8 hlasov
38
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
39
Branislav Krpelan, NEKA
8 hlasov
40
Miroslav Rajčo, NEKA
8 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
43
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
44
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
45
Tomáš Kozák, NEKA
7 hlasov
46
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
47
Alojz Vlčko, NEKA
7 hlasov
48
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
49
Eduard Prilinský, NEKA
6 hlasov
50
Anton Vrecko, NEKA
6 hlasov
51
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
52
Tomáš Grešner, NEKA
5 hlasov
53
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
54
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
55
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
56
Viera Hurtišová, KSS
4 hlasov
57
Andrej Kmotorka, NEKA
4 hlasov
58
Jozef Otto, NEKA
4 hlasov
59
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
61
Ján Madžo, DOMA DOBRE
3 hlasov
62
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov
63
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
65
Karol Herceg, KSS
1 hlasov
66
Ingrid Majdová, KSS
1 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
68
Martin Uríček, NEKA
1 hlasov