vyberte rok
Horné Turovceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
40.26%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
22.08%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11.69%
Ľászló Hajdu MKDA
11.69%
Milan Uhrík ĽSNS
9.09%
Peter Oremus NEKA
5.19%
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP

Volebná účasť

15,61
%
2017 1. kolo
9,14
%
2013 2. kolo
12,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,61%
2013 2. kolo 9,14%
2013 1. kolo 12,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Köpöncei, SMK-MKP
56 hlasov
2
Pál Zachar, NEKA
51 hlasov
3
Tibor Csenger, SMK-MKP
37 hlasov
4
Dezső Pálffy, SMK-MKP
36 hlasov
5
Beáta Kiss, SMK-MKP
34 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
32 hlasov
7
Zita Cseri, NEKA
29 hlasov
8
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
9
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
10
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
11
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
12
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
13
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
15
Ondrej Juhász, NEKA
9 hlasov
16
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
17
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
18
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Igor Gogora, NEKA
7 hlasov
20
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
21
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
22
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
24
Igor Éder, NEKA
5 hlasov
25
Ján Hamar, KSS
5 hlasov
26
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
29
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Ján Krtík, NEKA
4 hlasov
33
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Michal Ivanický, KSS
3 hlasov
35
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
38
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov
40
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
42
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Erika Sulinová, NEKA
1 hlasov
44
Igor Varga, NEKA
1 hlasov
45
Miroslav Kamenský, KSS
46
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko