vyberte rok
Horné Srnieokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
40.38%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
37.21%
Štefan Škultéty NEKA
15.86%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.75%
Petra Hajšelová Sme rodina
1.48%
Nora Pániková SZS
1.48%
Igor Valko NP
0.85%

Volebná účasť

21,28
%
2017 1. kolo
16,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,28%
2013 1. kolo 16,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
272 hlasov
2
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
160 hlasov
3
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
4
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
5
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
101 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
88 hlasov
7
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
84 hlasov
8
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
74 hlasov
10
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
74 hlasov
11
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
12
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
71 hlasov
13
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
14
Martin Hošták, NEKA
55 hlasov
15
Ján Krátky, NEKA
53 hlasov
16
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
17
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
18
Miloslav Baco, NEKA
48 hlasov
19
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
20
Rastislav Šepták, NEKA
45 hlasov
21
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
22
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
23
Miroslav Řádek, NEKA
41 hlasov
24
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
25
Miloš Mičega, NEKA
39 hlasov
26
Marian Hudec, NEKA
36 hlasov
27
Stanislav Svatik, NEKA
35 hlasov
28
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
29
Denisa Martinková, NaS - ns
33 hlasov
30
Alena Bulková, NEKA
32 hlasov
31
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
32
Lukáš Beták, NEKA
29 hlasov
33
Jozef Kováč, NEKA
27 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
27 hlasov
35
Ľubomír Horný, NEKA
26 hlasov
36
Ingrid Opatovská, NEKA
23 hlasov
37
Henrieta Crkoňová, NEKA
22 hlasov
38
Viera Žilková, NEKA
22 hlasov
39
Michal Križan, NEKA
22 hlasov
40
Daniela Felgrová, NEKA
21 hlasov
41
Peter Mikula, NEKA
21 hlasov
42
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
43
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
44
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
45
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
46
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
47
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
48
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
49
Martin Smolka, NEKA
13 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
51
Dagmar Mikulová, NEKA
10 hlasov
52
Marek Trsťan, NEKA
10 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
9 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov