vyberte rok
Horné Pršanyokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
55.38%
Igor Kašper NEKA
22.04%
Marian Kotleba ĽSNS
12.37%
Martin Juhaniak NEKA
7.53%
Milan Urbáni SMS
2.15%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.54%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

56,37
%
2017 1. kolo
39,68
%
2013 2. kolo
39,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 56,37%
2013 2. kolo 39,68%
2013 1. kolo 39,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dominik Veselovský, SNS
92 hlasov
2
Igor Kašper, NEKA
59 hlasov
3
Ľubica Laššáková, SMER-SD
32 hlasov
4
Jakub Gajdošík, SMER-SD
26 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
26 hlasov
6
Karol Konárik, SNS
25 hlasov
7
Martin Turčan, NEKA
24 hlasov
8
Ján Šulaj, SMER-SD
24 hlasov
9
Jaroslav Sekerka, KSS
23 hlasov
10
Daniel Karas, SMER-SD
22 hlasov
11
Ján Šabo, SMER-SD
20 hlasov
12
Viera Krakovská, NEKA
20 hlasov
13
Jana Orlická, NEKA
19 hlasov
14
Vladimír Sklenka, NEKA
18 hlasov
15
Marek Modranský, SMER-SD
17 hlasov
16
Ondrej Lunter, NEKA
17 hlasov
17
Viera Dubačová, NEKA
17 hlasov
18
Matúš Molitoris, NEKA
17 hlasov
19
Ladislav Topoľský, SMER-SD
16 hlasov
20
Erika Karová, NEKA
16 hlasov
21
Peter Gogola, NEKA
16 hlasov
22
Pavol Bielik, NEKA
16 hlasov
23
Milan Lichý, NEKA
15 hlasov
24
Ivan Šabo, NEKA
15 hlasov
25
Miroslav Ostrihoň, NEKA
14 hlasov
26
Marcel Pecník, NEKA
13 hlasov
27
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
28
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Matej Bučko, NEKA
11 hlasov
30
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
10 hlasov
31
Katarína Belicová, NEKA
10 hlasov
32
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
33
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
34
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
35
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
36
Miroslav Bálint, NEKA
7 hlasov
37
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Ivan Saktor, NEKA
7 hlasov
39
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
40
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
41
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
42
Július Ernek, SNS
6 hlasov
43
Ľubomír Kuracina, NAJ
5 hlasov
44
Ľudmila Priehodová, NEKA
5 hlasov
45
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
46
Andrea Maková, NEKA
4 hlasov
47
Jiří Pěč, NEKA
4 hlasov
48
Hubert Štoksa, NEKA
4 hlasov
49
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
51
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
52
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
53
Ján Gereg, SNS
3 hlasov
54
Daniela Baranová, MOST - HÍD
3 hlasov
55
Miloš Vajs, NP
3 hlasov
56
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
57
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
58
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
59
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
60
Vladimír Túry, ŠANCA
3 hlasov
61
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
62
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
2 hlasov
63
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
64
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
65
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
66
Monika Geregová, MOST - HÍD
2 hlasov
67
Dana Boháčiková, NP
1 hlasov
68
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
1 hlasov
69
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
70
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
71
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
73
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Roman Ružica, ŠANCA
1 hlasov
75
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
76
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)