vyberte rok
Horná Súčaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
59.57%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
21.95%
Štefan Škultéty NEKA
10.56%
Ferdinand Vavrík NEKA
3.30%
Petra Hajšelová Sme rodina
2.15%
Nora Pániková SZS
1.82%
Igor Valko NP
0.66%

Volebná účasť

22,99
%
2017 1. kolo
23,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,99%
2013 1. kolo 23,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
452 hlasov
2
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
184 hlasov
3
Danica Birošová, NEKA
142 hlasov
4
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
132 hlasov
5
Tomáš Vaňo, NEKA
118 hlasov
6
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
104 hlasov
7
Miloš Mičega, NEKA
96 hlasov
8
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
73 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
67 hlasov
10
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
11
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
54 hlasov
13
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
14
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
15
Martin Smolka, NEKA
45 hlasov
16
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
17
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
18
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
19
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
20
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
21
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
22
Alena Bulková, NEKA
38 hlasov
23
Lukáš Beták, NEKA
35 hlasov
24
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
25
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
26
Marian Hudec, NEKA
31 hlasov
27
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
28
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
29
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
30
Stanislav Svatik, NEKA
27 hlasov
31
Henrieta Crkoňová, NEKA
27 hlasov
32
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
33
Daniela Felgrová, NEKA
23 hlasov
34
Michal Križan, NEKA
23 hlasov
35
Denisa Martinková, NaS - ns
23 hlasov
36
Jozef Kováč, NEKA
21 hlasov
37
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
38
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
39
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
40
Ľubomír Slávik, NaS - ns
19 hlasov
41
Ingrid Opatovská, NEKA
19 hlasov
42
Rastislav Šepták, NEKA
19 hlasov
43
Miroslav Řádek, NEKA
19 hlasov
44
Viera Žilková, NEKA
18 hlasov
45
Martin Hošták, NEKA
16 hlasov
46
Peter Mikula, NEKA
15 hlasov
47
Ján Krátky, NEKA
14 hlasov
48
Dagmar Mikulová, NEKA
12 hlasov
49
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
51
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
52
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
53
Marek Trsťan, NEKA
8 hlasov
54
Ľubomír Horný, NEKA
8 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov