vyberte rok
Horná Sečokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
40.10%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
28.22%
Iván Farkas SMK
9.90%
Milan Uhrík ĽSNS
8.42%
Peter Oremus NEKA
7.43%
Renáta Kolenčíková NEKA
4.46%
Ľászló Hajdu MKDA
0.99%
Ján Marko NP
0.50%

Volebná účasť

43,84
%
2017 1. kolo
19,77
%
2013 2. kolo
22,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,84%
2013 2. kolo 19,77%
2013 1. kolo 22,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
2
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
3
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
4
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
5
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
6
Igor Éder, NEKA
42 hlasov
7
Igor Gogora, NEKA
39 hlasov
8
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
9
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
32 hlasov
11
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
13
Beáta Kiss, SMK-MKP
24 hlasov
14
Igor Varga, NEKA
24 hlasov
15
Tibor Csenger, SMK-MKP
24 hlasov
16
Zita Cseri, NEKA
23 hlasov
17
Erika Sulinová, NEKA
22 hlasov
18
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
21 hlasov
19
Pál Zachar, NEKA
19 hlasov
20
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
21
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
22
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
23
Peter Köpöncei, SMK-MKP
17 hlasov
24
Dezső Pálffy, SMK-MKP
17 hlasov
25
Ondrej Juhász, NEKA
15 hlasov
26
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
27
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
28
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
29
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
30
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
31
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
11 hlasov
32
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
33
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
34
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
36
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
37
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
38
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
39
Michal Ivanický, KSS
5 hlasov
40
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
42
Marianna Šedivá, NEKA
4 hlasov
43
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
46
Ján Hamar, KSS
2 hlasov