vyberte rok
Hontianske Trsťanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
52.75%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
23.08%
Peter Oremus NEKA
14.29%
Milan Uhrík ĽSNS
6.59%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.30%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

35,76
%
2017 1. kolo
30
%
2013 2. kolo
39,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,76%
2013 2. kolo 30%
2013 1. kolo 39,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
3
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
5
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
6
Igor Varga, NEKA
25 hlasov
7
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
8
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
9
Erika Sulinová, NEKA
22 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
20 hlasov
11
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
12
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
13
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
14
Igor Éder, NEKA
17 hlasov
15
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
17
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
18
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
13 hlasov
19
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
20
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Igor Gogora, NEKA
9 hlasov
23
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
24
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Zita Cseri, NEKA
7 hlasov
26
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Pál Zachar, NEKA
7 hlasov
28
Tibor Csenger, SMK-MKP
6 hlasov
29
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
31
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
3 hlasov
35
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
38
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
40
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov
41
Ondrej Juhász, NEKA
1 hlasov
42
Ján Hamar, KSS
1 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
44
Ján Kútik, KSS
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
46
Ladislav Vörös, KSS