vyberte rok
Holiceokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
67.16%
Konrád Rigó Most-Híd
23.58%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5.89%
Tibor Mikuš NEKA
2.53%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0.84%
Márius Novák NP

Volebná účasť

28,17
%
2017 1. kolo
39,29
%
2013 2. kolo
29,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,17%
2013 2. kolo 39,29%
2013 1. kolo 29,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
291 hlasov
2
Iván Fenes, SMK-MKP
248 hlasov
3
László Bacsó, SMK-MKP
230 hlasov
4
Zoltán Hájos, SMK-MKP
224 hlasov
5
Rozália Hervay, SMK-MKP
205 hlasov
6
Csaba Orosz, SMK-MKP
194 hlasov
7
Ladislav Polák, SMK-MKP
185 hlasov
8
Marian Soóky, SMK-MKP
160 hlasov
9
Konrád Rigó, MOST - HÍD
145 hlasov
10
Zoltán Horváth, NEKA
93 hlasov
11
Kristian Kovács, MOST - HÍD
74 hlasov
12
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
69 hlasov
13
Irén Sárközy, MOST - HÍD
66 hlasov
14
Károly Földes, NEKA
64 hlasov
15
František Vangel, MOST - HÍD
57 hlasov
16
Alexander Dakó, NEKA
51 hlasov
17
Edita Lysinová, MOST - HÍD
41 hlasov
18
Albin Varga, MOST - HÍD
41 hlasov
19
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
20
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
38 hlasov
21
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
22
Ivan Seňan, MOST - HÍD
36 hlasov
23
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
24
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
25
Pavol Sebök, NEKA
27 hlasov
26
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
27
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
28
Jakub Nagy, SZSZO
19 hlasov
29
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
30
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
31
Richard Kmeť, SMER-SD
16 hlasov
32
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
33
Emília Danišová, NAJ
12 hlasov
34
Iveta Fajnorová, NAJ
11 hlasov
35
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Dagmar Fuseková, NP
5 hlasov
38
Peter Súlovský, SNS
4 hlasov