vyberte rok
Hokovceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
39.73%
Iván Farkas SMK
35.62%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
13.70%
Milan Uhrík ĽSNS
6.85%
Ľászló Hajdu MKDA
2.74%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.37%
Ján Marko NP
Peter Oremus NEKA

Volebná účasť

17,2
%
2017 1. kolo
13,28
%
2013 2. kolo
17,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,2%
2013 2. kolo 13,28%
2013 1. kolo 17,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pál Zachar, NEKA
44 hlasov
2
Peter Köpöncei, SMK-MKP
43 hlasov
3
Dezső Pálffy, SMK-MKP
38 hlasov
4
Zita Cseri, NEKA
28 hlasov
5
Beáta Kiss, SMK-MKP
27 hlasov
6
Tibor Csenger, SMK-MKP
27 hlasov
7
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
26 hlasov
8
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
9
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
10
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
11
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
13
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
14
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
7 hlasov
17
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
18
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
19
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
21
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
22
Ondrej Juhász, NEKA
5 hlasov
23
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
24
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
25
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Ján Hamar, KSS
4 hlasov
29
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Igor Éder, NEKA
3 hlasov
31
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
32
Igor Gogora, NEKA
3 hlasov
33
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Erika Sulinová, NEKA
2 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov
37
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Igor Varga, NEKA
2 hlasov
39
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
40
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
41
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
44
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
45
Michal Ivanický, KSS
46
Ladislav Vörös, KSS