vyberte rok
Hodejovecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
38.30%
Ján Lunter NEKA
34.04%
Igor Kašper NEKA
10.64%
Jozef Šimko NEKA
10.64%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.13%
Miroslav Gálik NAS
2.13%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2.13%
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

32,05
%
2017 1. kolo
18,58
%
2013 2. kolo
11,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,05%
2013 2. kolo 18,58%
2013 1. kolo 11,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
25 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
15 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
14 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
13 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
11 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
11 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Vojtech Menyhárt, NEKA
7 hlasov
10
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
11
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
12
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
13
Csaba Csízi, MOST - HÍD
5 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
15
Michal Bagačka, SMER-SD
5 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
19
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
20
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
23
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
24
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
25
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
26
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
27
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
28
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
2 hlasov
29
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
30
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
31
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
33
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
34
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
37
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
40
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
41
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Ján Lichanec, NEKA
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Martin Pliešovský, SNS
48
Aneta Vargicová, SNS
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...